Відбулась робоча поїздка селищного голови Галини Цибульської до ФГ “Велес Віта”

Дата: 19.05.2022 16:50

19 травня цього року селищний голова Галина Цибульська та начальник управління регіонального розвитку селищної ради  Світлана Озерянська побували з робочою поїздкою   в селі Дружба Рівненського старостинського округу, де зустрілись з головою ФГ Велес Віта, депутатом селищної ради Петром Струсевичем.

За сприяння Петра Струсевича в селі Дружба прокладено асфальтовані дороги протяжністю майже 10 км. Проводяться такі роботи і на теперішній час. Завершується  будівництво  асфальтованої дороги  протяжністю 1,3 км, загальна вартість якої складає 2,7 млн. грн. Також здійснено об’їзд посівних площ,  де всі польові дороги мають тверде покриття.

Петро Павлович в черговий раз провів  екскурсію молочнотоварною фермою. Дуже привабливий вигляд має територія господарства. Скрізь, куди не глянь, квітнуть квіти, ростуть  декоративні рослини.

Керівництво селищної ради вражене європейським підходом керівника ФГ Велес Віта”  Петра Струсевича  щодо створення належних умов  роботи тваринницької галузі, масштабами проведених робіт на території господарства, інноваційними підходами до вирішення проблем як населеного пункту, так і кожного його жителя.

Спілкуючись з керівником ФГ Велес Віта” П.Струсевичем Галина Миколаївна наголосила, що розвиток Мурованокуриловецької громади неможливий без налагоджених взаємовідносин між представниками влади та аграрного бізнесу.  Всі проблемні питання, які накопичуються в кожній галузі ми можемо вирішити тільки спільно, ми завжди готові до діалогу, - резюмувала Галина Миколаївна.

Оксана Марецька, головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв'язків з засобами масової інформації селищної ради