Більше ніж 642 дитини постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф

Дата: 10.05.2022 10:10

Станом на ранок офіційне число дітей-жертв не змінилося - 226. Зросла кількість поранених - 416.
Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.
8 травня внаслідок ворожого обстрілу крилатими ракетами населеного пункту Нова Дофінівка Одеського району Одеської області отримала поранення 17-річна дівчина.
Внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1657 закладів освіти. При цьому 132 з них зруйновано повністю.