9 травня - Міжнародний День Європи

Дата: 06.05.2022 09:31

Шановні жителі Мурованокуриловецької селищної територіальної громади!

Прийміть мої вітання з нагоди Міжнародного Дня Європи!

Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці та вчинках кожного з нас.

Більш як тисячолітня історія України, події Революції Гідності та протистояння  російському агресору  чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Тож об'єднуймося не тільки за географічною ознакою, а  й  і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ  є невід’ємною частиною європейської спільноти.

Впевнена, що незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

У цей  день зичу вам миру, добра, життєвих сил, впевненості у завтрашньому дні та здійснення усіх планів і задумів на благо держави та своєї громади! Разом ми сила!

Селищний голова                                                                        Галина ЦИБУЛЬСЬКА