Оперативна інформація про стан справ в територіальній громаді станом на 28 квітня 2022 року

Дата: 28.04.2022 15:38

Шановні жителі територіальної громади та внутрішньо переміщені особи!

Хочу ознайомити вас із станом справ у нашій громаді за останню добу.

Вчора я брала участь в нараді, яка відбулась в м. Могилів-Подільський, по питаннях будівництва оборонних споруд на території громад району, продовольчого та матеріального забезпечення роти охорони, територіальної оборони, прикордонного загону.

Селищний бюджет за березень 2022 року виконано на 103%.

В умовах запровадження воєнного стану в Україні до платників податків, у тому числі ФОПів, не застосовуються штрафні санкції за відсутність можливості своєчасно платити податки та збори до бюджету.

Враховуючи те, що всі ми зараз змушені працювати в складних умовах, просимо підприємців бути відповідальними і за можливості виконувати свій обов’язок та своєчасно сплачувати місцеві податки і збори. Сподіваємось на їх чітку громадянську позицію, адже вчасно сплачені кошти є тим фінансовим ресурсом, який гарантує нашій громаді повноцінну життєдіяльність і безпеку в умовах війни, дає можливість одержані кошти спрямовувати на підтримку Збройних Сил України!

Прикладом наведення чистоти і порядку в громаді є Бахтинський старостинський округ, де під керівництвом старости Анатолія Кравчука жителями впорядковано 4 кладовища, вулиці сіл. Окремі слова подяки підприємцю, депутату селищної ради  Петру Іванцову, керівнику агрофірми “Рубанський” Андрію Зваричу, які надають фінансову допомогу та сільськогосподарську техніку для проведення заходів по благоустрою.

Свій вільний час присвячують вирощуванню квітів жительки села Бахтин Леся Мярковська, Раїса Матієк, Галина Трачук, Галина Витюк, Оксана Фадійчук, а також Галина Гойчук з Новосілки,  Наталія Мороз з Бахтинка, Валентина Комаровська з Вороновець! Дякую всім жителям старостинського округу за їх небайдужість та працелюбність, бажання зробити свою громаду чистою та охайною!

Слава Україні!

Героям Слава!

Селищний голова                                                  Галина ЦИБУЛЬСЬКА