Ваш близький іде на війну – що треба пам’ятати

Дата: 27.04.2022 10:26

Кількість українців, бажаючих зі зброєю у руках захищати Батьківщину, продовжує зростати. Отже, ваша близька людина стає до лав захисників. Благословляйте його й запам’ятайте ключові правила. Вони допоможуть у критичній ситуації й йому, і вам.

Перше. Слід мати якнайбільше інформації:

- про те, в яку військову частину потрапив боєць і в який її підрозділ;

- прізвище безпосереднього командира та його номер телефону;

- два-три номери телефонів побратимів вашого близького;

- знати місцезнаходження близької людини.

Щоб покращити надійність і безпечність такої комунікаційної складової, вам обом варто скачати на телефони месенджер Signal й за першої нагоди вояк має відписатись, де перебуває (назву н. п., або який найближчий).

??Боєць повинен мати жетон з вибитим на ньому прізвищем.

??Добре військовому підписувати і свій одяг з даними на внутрішній стороні.

??Порадьте вашому чоловіку/сину/брату вивчити напам'ять номер телефону когось з рідних. І коли він отямиться після поранення у шпиталі, то зможе зателефонувати навіть з будь-якого телефону, що буде у доспупі.

??Важливо на війні триматися поруч із досвідченими бійцями, просто умудреними життям людьми – вони можуть знайти оптимальний вихід зі складної ситуації.

??Воїну треба бути запасливим – окрім додаткових набоїв, слід пам’ятати про аптечку, засоби гігієни, шматочок чогось калорійного на перекус, коли немає змоги повноцінно поїсти, трохи води, і не втрачати надії та здорового глузду в будь-якій ситуації.

??Правило виживання: на війні і навіть у в полоні виживає не найрозумніший і не найсильніший, а той, хто може пристосуватися до ситуації і швидко та правильно оцінює нові обставини. Найбільші шанси в того, хто має швидку реакцію та здатний ухвалювати нестандартні рішення.

??Головне правило: не панікуйте, не обривайте телефони, якщо з бійцем якийсь час немає зв'язку, все буде добре!