Відбулась 25-та (позачергова) сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 26.04.2022 13:00

З ініціативи Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської 26 квітня 2022 року відбулась 25-та позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

На сесійному засіданні було присутніх 16 депутатів з 26 обраних. В роботі сесії взяли участь працівники апарату селищної ради та представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії депутати селищної ради вшанували хвилиною мовчання пам’ять  всіх українців, які загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Депутати розглянули наступні питання:

1. Про затвердження Статуту комунального підприємства “Муровано-куриловецький водоканал” в новій редакції.

ДоповідаЛА:

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про затвердження Статуту комунального підприємства “Розвиток”  в новій редакції.

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства “Надра Мурованокуриловецької селищної ради” та затвердження Статуту в новій редакції.

1. Про об’єкти права комунальної власності Мурованокуриловецької

селищної територіальної громади.

• головний спеціаліст відділу комунальної власності селищної ради.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПП “ВЛАД”.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про надання громадянину Яновському Валентину Йосиповичу в тимчасове платне користування земельної ділянки, яка перебуває в запасі.

• начальник відділу земельних ресурсів селищної ради.
  1. Про надання відмови громадянці Кондратюк Майї Миколаївні щодо передачі земельної ділянки в оренду.

1. Різне.

В “Різному” селищний голова Галина Цибульська подякувала депутатам селищної ради – керівникам агроформувань за їх фінансову, матеріальну та технічну допомогу у забезпеченні обороноздатності нашої держави.

Прийняті рішення пленарного засідання 25-ї (позачергової) сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади  для ознайомлення у строки, визначені Законом України “Про доступ до публічної інформації” в розділі Рішення селищної ради 8 скликання. 25 (позачергова) сесія”.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу з питань організаційної роботи

та зв'язків із засобами масової інформації

апарату селищної ради