Відбулися заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2022 11:17

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не лише української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля  сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. І тому зараз, в ці важкі для нашого народу часи російської військової агресії, ми маємо зробити все, щоб подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

З нагоди 36-ї річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2022 року в смт Муровані Курилівці біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля відбулися заходи за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС та працівників селищної ради, які завершились покладанням квітів.