432 великодні паски з Мурованокуриловецької громади передано бійцям на фронт

Дата: 21.04.2022 14:34

Перед Великоднем у Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді було оголошено акцію “ВЕЛИКДЕНЬ ДЛЯ ГЕРОЇВ”.

У рамках акції, організованої селищною радою,  працівники шкільних та дошкільних установ Мурованих Куриловець  під керівництвом майстрині Людмили Михайловської  протягом  2-х днів власноруч випекли 259 пасок для наших воїнів-земляків, які будуть передані на фронт.

Продукти для випікання пасок були безкоштовно надані ФГ Велес Віта” (голова Петро Струсевич) та приватним підприємцем Валентиною Білохатнюк, за що їм щира вдячність!

Перші 100 пасок вже відправлено нашим захисникам на Миколаївщину.

Приєдналися до цієї акції і небайдужі жителі Курашовецької, Дружбівської, Винограднянської та Мурованокуриловецької територіальних громад, які напекли вдома самостійно ще 173 паски, адже особисто хотіли подякувати нашим захисникам за можливість відзначити Великдень.

До їстівних подарунків також додали виготовлені вихованцями та працівниками закладу позашкільної освіти “Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості” малюнки, обереги,  листівки у формі великоднього яйця з мотивуючими написами, адже це допоможе хлопцям зрозуміти, що ми весь час з ними, що вони – наша родина та відчути підтримку.

Хочемо побажати у це велике християнське свято Воскресіння Христове нашим захисникам України, усім жителям, незалежно від того, на якій території вони перебувають – миру! У їхніх і наших душах. Ми віримо у те, що Господь, який воскрес з мертвих, переміг своїм воскресінням смерть. Він переможе і нашого ворога і дарує мир на нашу українську землю, – побажали нашим хлопцям-землякам майстрині, всі учасники акції.

Це важливо для тих хлопців, які зараз перебувають на передовій, які несуть свою службу саме на вогневих позиціях на Сході та Півдні України, які захищають нашу землю від ворога. Ця акція показує, що весь український народ, вся Україна та наша громада  разом з тими хлопцями. Ці пасочки будуть невеличким містком між їхнім цивільним життям і тим, що вони сьогодні виконують. Нехай ці пасочки нагадають їм про їх маленькі батьківщини, їх домівки і сім’ї, які їх люблять і чекають вдома з ПЕРЕМОГОЮ”, – зауважила селищний голова Галина ЦИБУЛЬСЬКА.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради