Центр гуманітарної допомоги висловлює подяку

Дата: 20.04.2022 08:26

Уже другий місяць триває запекла боротьба незламного українського народу проти російської агресії. Спільно з місцевою владою працівники культури Мурованокуриловеччини продовжують працювати пліч-о-пліч, щоб підтримати та надати допомогу людям, для яких Мурованокуриловецька земля стала другою домівкою, людям, яких війна змусила шукати безпечний прихисток та усім тим, хто опинився у важкій скруті. Тепер сюди масово приходять люди, щоб отримати продовольчі набори, засоби гігієни, постільну білизну, подушки, ковдри, іграшки, дитяче харчування та підгузники, жіночий, дитячий, чоловічий одяг та взуття.

За цей період скористалися гуманітарною допомогою вже близько двох тисяч переселенців. І поки дорослі шукають потрібні речі, малеча безтурботно обирає собі дитячі іграшки, хоча багато з них ще зовсім недавно днями сиділи в укриттях та підвалах під звуки вибухів.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Висловлюємо щиру вдячність за людяність та милосердя нашій владі, волонтерам, місцевим підприємцям та небайдужим жителям, які у складних умовах сьогодення знаходять можливість допомогти кожному, хто потребує допомоги, адже благодійність властива нашому народу.

Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які труднощі, бо в єдності наша сила.

Слава Україні.

Героям слава!