ООН виплатить внутрішньо переміщеним особам в Україні додатково по 2220 грн. Куди звернутися?

Дата: 12.04.2022 10:18

В нашій громаді розпочалася реєстрація внутрішньо переміщених осіб для отримання допомоги в розмірі 2220 грн на 1 особу (незалежно від віку) в рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Для того, щоб взяти участь в цій програмі та отримати унікальний QR-код, мешканці Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, які мають статус внутрішньо переміщеної особи, мають звернутися в фінансове управління селищної ради з наступними документами:

1. довідки про підтвердження статусу внутрішньо переміщеної особи для всіх членів сімї, які бажають отримувати допомогу;

2. довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;

3. паспорта або інших документів, що посвідчують особу.

Також необхідно мати з собою власний мобільний телефон.

Особам до 18 років для реєстрації в цій програмі не потрібно бути присутніми особисто, достатньо щоб прийшов повнолітній представник дитини з довідкою, що підтверджує статус ВПО цієї дитини.

На один QR код може надійти допомога не більше як трьом членам родини.

Довідки за тел. 2-12-98, 2-12-85.

Селищний голова                                                      Галина ЦИБУЛЬСЬКА