Гуманітарна допомога під час війни внутрішньо переміщеним особам, які прибули в нашу громаду

Дата: 06.04.2022 12:48

Мурованокуриловецька селищна рада від початку війни росії проти України активно долучилася до допомоги нашим захисникам та внутрішньо переміщеним особам.

Ми продовжуємо працювати над питаннями надання допомоги сім'ям, котрі приїздять з територій, де відбуваються бойові дії, а також соціально незахищеним верствам населення.

Для того, щоб кожна родина у цей складний час була захищена та отримувала необхідну допомогу, керівництво громади активно співпрацює з нашими земляками, які зараз проживають за кордоном, громадськими та релігійними організаціями, волонтерами тощо. Також до всебічної підтримки тих, хто її потребує, залучаються працівники апарату селищної ради, депутати, керівники агроформувань  і небайдужі жителі громади.

Завдяки спільним зусиллям сьогодні ми маємо дитячий та дорослий одяг, взуття, іграшки для дітей, постільну білизну, консервовані продукти, овочі, дитяче харчування, засоби гігієни тощо.

В Центрі надання гуманітарної допомоги, який розташований в приміщенні районного Будинку культури і працює з 9.00 год до 16.00 год,  щоденно надають допомогу понад сотні сім’ям внутрішньо переміщених осіб.

Долучилися до цієї роботи і самі небайдужі громадяни різного віку і професій, які приїхали в нашу громаду з територій, де відбуваються бойові дії. Волонтеримо, допомагаємо розсортовувати одяг та взуття по сезону. Тут жіночий, дитячий, чоловічий. Все, що потрібно людині. Ми розуміємо, що зараз ми в безпеці і не можемо допомогти на передовій, тому тримаємо надійний тил, надаємо посильну допомогу громаді чим можемо”, - розповіли Юлія Барабаш з Броварів та Марина Євтушенко з Харкова, які вже місяць проживають на Мурованокуриловеччині.

З перших днів війни допомогу приносили мешканці нашої громади. Продукти харчування привозили також і підприємці. А останнім часом гуманітарна допомога надходить з-за кордону, багато отримали одягу та взуття, дитячого харчування. На сьогодні є проблема з продуктами тривалого зберігання, потрібні цукор, олія, крупи, - зазначає селищний голова Галина Цибульська.

За всі дні війни наша громада прийняла понад 3 тис. переселенців,  які скористались наданою їм гуманітарною допомогою в Центрі гуманітарної допомоги, створеному селищною радою.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради