A A A K K K
для людей із порушенням зору
МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Гуманітарна допомога під час війни внутрішньо переміщеним особам, які прибули в нашу громаду

Дата: 06.04.2022 12:48
Кількість переглядів: 882

Мурованокуриловецька селищна рада від початку війни росії проти України активно долучилася до допомоги нашим захисникам та внутрішньо переміщеним особам.

Ми продовжуємо працювати над питаннями надання допомоги сім'ям, котрі приїздять з територій, де відбуваються бойові дії, а також соціально незахищеним верствам населення. 

Для того, щоб кожна родина у цей складний час була захищена та отримувала необхідну допомогу, керівництво громади активно співпрацює з нашими земляками, які зараз проживають за кордоном, громадськими та релігійними організаціями, волонтерами тощо. Також до всебічної підтримки тих, хто її потребує, залучаються працівники апарату селищної ради, депутати, керівники агроформувань  і небайдужі жителі громади. 

Завдяки спільним зусиллям сьогодні ми маємо дитячий та дорослий одяг, взуття, іграшки для дітей, постільну білизну, консервовані продукти, овочі, дитяче харчування, засоби гігієни тощо.

В Центрі надання гуманітарної допомоги, який розташований в приміщенні районного Будинку культури і працює з 9.00 год до 16.00 год,  щоденно надають допомогу понад сотні сім’ям внутрішньо переміщених осіб.

Долучилися до цієї роботи і самі небайдужі громадяни різного віку і професій, які приїхали в нашу громаду з територій, де відбуваються бойові дії. Волонтеримо, допомагаємо розсортовувати одяг та взуття по сезону. Тут жіночий, дитячий, чоловічий. Все, що потрібно людині. Ми розуміємо, що зараз ми в безпеці і не можемо допомогти на передовій, тому тримаємо надійний тил, надаємо посильну допомогу громаді чим можемо”, - розповіли Юлія Барабаш з Броварів та Марина Євтушенко з Харкова, які вже місяць проживають на Мурованокуриловеччині.

З перших днів війни допомогу приносили мешканці нашої громади. Продукти харчування привозили також і підприємці. А останнім часом гуманітарна допомога надходить з-за кордону, багато отримали одягу та взуття, дитячого харчування. На сьогодні є проблема з продуктами тривалого зберігання, потрібні цукор, олія, крупи, - зазначає селищний голова Галина Цибульська.

За всі дні війни наша громада прийняла понад 3 тис. переселенців,  які скористались наданою їм гуманітарною допомогою в Центрі гуманітарної допомоги, створеному селищною радою.

 

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

                                                                                                                                                                                                      апарату селищної ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.