Оперативна інформація про ситуацію в громаді станом на 4 квітня 2022 року

Дата: 04.04.2022 16:07

Шановні жителі територіальної громади!

Ситуація станом на 4 квітня 2022 року на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади контрольована.

В нашій громаді зареєструвалося 2978 внутрішньо переміщених осіб, з них  911 дітей з міст Киів, Суми, Чернігів, Буча, Гостомель, Ірпінь, Бровари, Херсон, Харків, Житомир, Попасна, Рубіжне, Бородянка, Ворзель, Біла Церква, Димерка, Вижгород, Котюжанка, Луганськ, Маріуполь і Приморськ. Вони забезпечені всім необхідним: одягом, взуттям, засобами гігієни та харчуванням, а також житлом.

Хочу особисто подякувати жителям нашої громади, які гостинно прийняли в свої приватні оселі таких людей!

Окремі слова подяки і внутрішньо переміщеним особам, зокрема тим, що знайшли свій тимчасовий прихисток  у Рівненському, Вищеольчедаївському, Галайковецькому старостинський округах, які активно включилися у проведення заходів по благоустрою цих населених пунктів, і не цураються будь-якої роботи по наведенню чистоти і порядку на вулицях наших сіл!

Повідомляю, що продукти харчування, консервація та тушковані м’ясні продукти, які жителі нашої громади принесли для потреб Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб, обліковані та зберігаються в Центрі гуманітарної допомоги. Найближчим часом ми проведемо ревізію наявного одягу, взуття по сезону, відсортуємо продукти харчування відповідно до терміну придатності.

Проводиться дистанційне навчання школярів, в т.ч. дітей внутрішньо переміщених осіб. З сьогоднішнього дня комунальним закладом позашкільної освіти “Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості” організовано роботу з дітьми внутрішньо переміщених осіб, де крім організації гурткової роботи з ними працює психолог.

В торгівельних мережах в достатній кількості є продукти харчування, борошно, цукор, товари першої необхідності, розширено перелік наявних медичних препаратів. Найближчим часом в торгівельну мережу поступить 10 тонн солі. Працюють підприємства критичної інфраструктури.

Проводяться в громаді заходи по благоустрою.

Бажаю всім миру!

Перемога буде за нами!

Слава Україні!

Селищний голова                                                        Галина ЦИБУЛЬСЬКА