Селищною радою проводиться реєстрація внутрішньо переміщених осіб

Дата: 01.04.2022 14:31

У адміністративних приміщеннях селищної ради та 19-ти старостинських округів з перших днів війни проводиться реєстрація людей, які виїхали із територій, де ведуться бойові дії, і тимчасово залишилися проживати на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

Реєстрація тимчасово переміщених осіб проводиться органом місцевого самоврядування з метою оперативного вирішення проблемних питань соціального характеру та з'ясування їх нагальних потреб.

Для взяття на облік при собі необхідно мати: паспорт та ідентифікаційний код для дорослих; свідоцтво про народження – для дітей.

Станом на 01.04.2022 в громаді зареєстровано 2664 тимчасово переміщених осіб, в т.ч. 918 дітей.

Селищна рада знаходиться за адресою: смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 74.

Для отримання консультацій можна зателефонувати на номер 2-14-63.