МУРОВАНОКУРИЛОВЕЧЧИНА ВИСЛОВЛЮЄ ПОДЯКУ ЗА НАДАНУ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Дата: 31.03.2022 11:49

Шановна громадо та внутрішньо переміщені особи!

В зв’язку з російською військовою агресією жителі Мурованокуриловеччини вже прихистили в своїх оселях понад 2 тисячі вимушено переміщених осіб. Серед них є діти, люди з інвалідністю та особи похилого віку. У кожної категорії свої потреби.

У ці складні для нашої держави часи ми продовжуємо відчувати неймовірну підтримку та допомогу. Завдяки щирим зусиллям наших друзів, земляків, які зараз проживають за кордоном, вчора ми отримали 7,5 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини та Польщі, яку сьогодні розподіляємо в Центрі благодійної допомоги між внутрішньо переміщеними особами. Це, зокрема, крупи, макарони, консерви, олія, солодощі, дитяче харчування, молочні продукти, засоби гігієни та дитячі іграшки  тощо.

Формуємо продуктові набори вагою 7 кг, які вже отримали майже тисяча внутрішньо переміщених осіб. Складаємо пакунки і для людей з особливими потребами. Крім того, маємо можливість надавати засоби гігієни, ковдри, консервації, овочі, фрукти, а також одяг та взуття.

Ми надзвичайно вдячні всім, хто допомагає нам у такий важкий для України час.  Селищна рада намагається надати необхідну підтримку внутрішньо переміщеним особам, щоб подолати матеріальні та психологічні труднощі, з якими вони зараз стикаються, в оформленні документів для отримання соціальних допомог. Здебільшого ми зосереджені на забезпеченні безкоштовного, безпечного та гідного проживання. Прагнемо допомогти і знайти  житло на кілька днів або на тривалий період, забезпечити харчуванням.

У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Нехай добро панує у наших серцях, а душа наповнюється милосердям і любов'ю!

Ми цінуємо турботу кожного, будь-яку допомогу, яка сприятиме нашій якнайшвидшій перемозі над ворогом, яка стане у пригоді сім’ям із маленькими дітьми, котрих війна змусила шукати прихисток в нашій територіальній громаді.

Слава Україні!

Селищний голова                                                             Галина ЦИБУЛЬСЬКА

Фото без опису  Фото без опису