УВАГА!!! Вкотре наголошуємо: спалювання сухої рослинності у воєнний час прирівнюється до ЗЛОЧИНУ!

Дата: 24.03.2022 10:20

УВАГА!!!

Закликаємо вас не випалювати сухостій!!

Постійні виїзди рятувальників на ліквідації пожеж сухостою – це зайві витрати ресурсів. А вони зараз так потрібні нам для ПЕРЕМОГИ!

Просимо усіх мешканців громади не допускати подібних загорянь та пильнувати ситуацію у своїх місцях проживання!

Відповідно до змін ККУ, які вступили в дію з 7 березня 2022 року, в період дії воєнного стану за навмисні підпали порушникам загрожує позбавлення волі терміном на 15 років або довічне ув'язнення з конфіскацією майна. Про це йдеться у Законі України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану".