ДОПОМАГАЄМО ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ!

Дата: 22.03.2022 14:15

Шановні жителі територіальної громади!

На сьогодні на території населених пунктів Мурованокуриловецької селищної територіальної громади проживає 1958 внутрішньо переміщених осіб, в т. ч. 659 дітей, з Київської області, міст Київ, Харків, Миколаїв та ін. Іх реєстрація ще не завершена, триває, до якої залучені працівники селищної ради та військкомату.

Тікаючи від війни, люди брали найнеобхідніше, вони обмежені в коштах і комфорті. Наразі вони та їхні діти не мають сезонного одягу та взуття.

Тому я звертаюся до усіх: давайте поділимось, чим можемо!

За останні 3 дні в Центрі гуманітарної допомоги, створеного селищною радою, таку допомогу отримали понад 60 сімей.

2 тонни продуктів харчування ми передали в м.Могилів-Подільський для їх наступного відправлення для потреб Збройних Сил України.

На сьогодні сформовано додаткові першочергові потреби тимчасово переселених осіб з дітьми: необхідно верхній весняний та спортивний одяг, зручне взуття (без підборів), засоби гігієни (памперси різних розмірів), дитячі речі, взуття.

Хто бажає підтримати і допомогти, звертайтеся до комунального закладу "Мурованокуриловецький Центру культури та дозвілля", який знаходиться за адресою: смт Муровані Курилівці, вул Соборна,78, який нині розмістився у приміщенні колишнього районного Будинку культури “Жовтень”, з понеділка по суботу з 8:00 до 15:00 год.

Контактна особа: координатор Центру – Веклюк Валентина Миколаївна,  тел. 067-903-67-78.

Селищний голова                                                            Галина ЦИБУЛЬСЬКА