Оперативна інформація про ситуацію в громаді станом на 14.03.2022

Дата: 14.03.2022 15:09

Пройшла ще одна ніч боротьби за волю і незалежність нашої держави.

За минулу добу на території нашої громади було спокійно.

В громаді зареєстровано вже понад 2000 переселенців, які виїхали із зон бойових дій. Їх розселено в приватних будинках. Ми забезпечили їх одягом та продуктами харчування.

З сьогоднішнього дня школярі розпочали дистанційне навчання. Згідно інформацій директорів шкіл, старост, таким видом навчання охоплено і дітей переселенців, які прибули в населені пункти громади.

Віра жителів нашої громади у перемогу України над росією є беззаперечною!

Згідно статистичних даних 90 % чоловіків та 70% жінок в України готові захищати Україну зі зброєю в руках!

Потік добровольців з нашої громади не зменшується.

Наголошую на необхідності чоловікам-переселенцям з військовими спеціальностями в обов’язковому порядку звернутися до нашого військкомату та стати на захист своєї сім’ї та держави!

Згідно офіційних даних, всі наші земляки, які беруть участь в бойових діях на території України, живі.

Ворог прагне нас деморалізувати через соціальні мережі, тому розповсюджує неправдиву інформацію, але ми можемо цьому запобігти. Не  вірте дописам у соціальних мережах, а довіряйте лише офіційним джерелам, в т.ч. офіційному сайту Мурованокуриловецької селищної ради!

Звертаюсь з проханням до жителів громади повідомляти прізвища осіб, які ставлять під сумнів питання єдності та цілісності нашої держави!

На даний час ми здійснюємо заходи по забезпеченню продовольчої безпеки держави, здійснюємо моніторинг цін на продукти харчування в громаді, організовуємо гуманітарну допомогу продуктами харчування для жителів окупованих територій.

Ми єдині!

Ми переможемо!

Слава Україні!

Селищний голова                                                                             Галина ЦИБУЛЬСЬКА