Центр гуманітарної допомоги інформує

Дата: 12.03.2022 13:08

В приміщенні районного Будинку культури щоденно працює Центр гуманітарної допомоги. На сьогоднішній день сформовано і відправлено 4 тонни продуктів харчування та засобів гігієни для потреб Збройних Сил України.  12.03.2022 сформовано черговий набір продуктів для воїнів ЗСУ. Щоденно забезпечується харчуванням місцева територіальна оборона та військові, які несуть варту на блокпосту.

Надається гуманітарна допомога переселенцям, які залишаються на проживання в громаді. Їм надається допомога продуктами харчування, засобами гігієни та одягом відповідно до їх потреб. Таку допомогу отримали 3 сім’ї із м. Чернігів, 2 сім’ї з м. Маріуполь, 2 сім’ї з м. Миколаїв та 4 сім’ї з смт Бородянка. Також гуманітарну допомогу отримали 2 сім’ї з м. Очаків, 2 сім’ї з м. Київ, 1 сім’я з м. Бердянськ, які тимчасово проживають у селах Дружба та Рівне і мають новонароджених дітей та осіб з особливими потребами. Також надано допомогу  продуктами харчування малозабезпеченій сім’ї з смт Муровані Курилівці.

Сьогодні  прибула перша гуманітарна допомога із Румунії. Волонтерами для нашої громади передано дитяче харчування, продукти харчування, засоби гігієни для дорослих і дітей.

Начальник відділу культури,

молоді та туризму селищної ради                                      Валентина ВЕКЛЮК