Оперативна інформація про ситуацію в громаді станом на 12.03.2022

Дата: 12.03.2022 11:21

Мені ще так країна не боліла,

Так її рани в серці не пекли,

Ще так я Бога щиро не молила

За кожний клаптик рідної землі.

Народе мій – великий і красивий!

Які сини ідуть сьогодні в бій…

Як ангели – величні і всесильні!

Спаси їх, Боже, в небі й на землі!

Немає нічого милішого сьогодні і дорожчого в світі, ніж почуті у телефоні слова: Доброго ранку! Зі мною все гаразд! Війна закінчилася! Слава Україні!

Дорогі мої земляки, пройшла ще одна доба страшної війні і хочу доповісти про ситуацію на території нашої громади.

Ця ніч була для нас спокійною. Але, на жаль, неспокійною вона була для наших воїнів-захисників, які боряться за наше життя з російським окупантом.

На території нашої громади практично призупинився потік автотранспорту. Переселенці, які зупинилися в нас – а їх вже більше 1600 чоловік – всі розселені в приватних будинках. Всім бажаючим переселенцям надано гуманітарну допомогу відповідно до їх потреб. Дітей ми забезпечили дитячим харчуванням.

Звертаюсь з проханням до жителів нашої громади, в яких проживають діти-переселенці шкільного віку, повідомити старост або директорів шкіл про наявність таких дітей та сприяйти їм в організації дистанційного навчання з 14 березня 2022 року.

Задля нашої з вами безпеки я прийняла рішення, що добровольчі формування і блокпости продовжать охороняти території сіл громади.

Хочу висловити вдячність всім громадянам смт Муровані Курилівці, які на сьогоднішній день вносять проплату за водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів, адже наявність даних коштів забезпечить безперебійну роботу КП “Мурованокуриловецький водоканал”.

Наголошую на необхідності сплати коштів за вивезення твердих побутових відходів і жителям старостинських округів, які ігнорують прохання старост щодо здійснення даних проплат, що призведе до екологічної катастрофи.

Усі любителі самогоноваріння! Довожу до вашого відома, що у мене наявний список громадян, які займаються даним видом діяльності та реалізацією самогону жителям і переданий до правоохоронних органів для відповідного реагування.

Порушників буде покарано за законами військового часу!

Особливу вдячність висловлюю волонтерам та небайдужим жителям нашої громади,  які власним транспортом безкоштовно здійснюють перевезення гуманітарних вантажів.

Захоплюємося усіма іноземними добровольцями, які прибули захищати нашу державу від агресора і зневажаю усіх тих чоловіків-українців, які на даний момент переховуються на Західній Україні чи втекли за кордон!

Ще раз повторюся: я та моя сім’я не залишали територію громади та не маємо наміру її залишати!

Моя держава – Україна!

Моя маленька держава – Мурованокуриловеччина!

Бажаю всім нам витримки та терпіння!

Слава Україні!

Героям слава!

Селищний голова                                                                      Галина ЦИБУЛЬСЬКА