До уваги тимчасово евакуйованих осіб!

Дата: 11.03.2022 08:55

В разі виникнення потреби в речах першої необхідності, продуктів харчування ви можете звернутися за телефоном 0679036778.

Громадяни чоловічої статі, які прибувають на територію Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на період військового стану, ЗОБОВ’ЯЗАНІ перед реєстрацією в селищній раді чи старостинських округах зареєструватися у військовому комісаріаті.

Селищний голова                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА