Дата: 10.03.2022 12:01

В зв’язку з тим, що на території України іде війна з російським окупантом, накази Міністерства оборони України не обговорюються і є обов’язковими до виконання.

З перших днів військового вторгнення жителями нашої територіальної громади було встановлено блокпости при в’їздах та виїздах з населених пунктів.

Повідомляю, що на період воєнного стану питання встановлення блокпостів належить до компетенції  Вінницької військової адміністрації. Вони мають бути на карті, про них мають знати! Все має бути структуризовано, у нас має бути порядок, адже ми ризикуємо життям людей!

Вінницькою військовою адміністрацією затверджено перелік блокпостів Вінниччини. Згідно даного переліку на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади розміщено 1 блокпост.

Тримаймося!

Все буде Україна!

Селищний голова                                                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА