ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 24.02.2022 12:18

ОГОЛОШЕННЯ

про перенесення засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозиції учасників конкурсу на зайняття посади директора КНП "Мурованокуриловецька центральна районна лікарня"

В зв’язку з введенням в Україні воєнного стану, відповідно до Указу Президента України № 64/2022, конкурсна комісія вирішила перенести засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсної пропозиції учасника конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства "Мурованокуриловецька центральна районна лікарня", яке було заплановано на 24.02.2022 року о 15-00год.

Про дату засідання буде повідомлено додатково.

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади

керівника комунального некомерційного підприємства

«Мурованокуриловецька центральна районна лікарня»