УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 23.02.2022 16:42

На виконання Наказу Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України  №2 від 22.02.2022 "Про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період" Перший відділ Могилів - Подільського РТЦК та СП  зобов'язує всіх військовозобов‘язаних ОР-1 (оперативний резерв першої черги) прибути 24.02.2022 за адресою: смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, 115.

З собою мати: військово-обліковий документ, документи, що посвідчують особу.

Перший відділ Могилів-подільського районного

територіального центру комплектування та