ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 23.02.2022 10:08

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесід та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради, затвердженого рішенням 6 сесії селищної ради 8 скликання від 26.03.2021 року №188 та рішення конкурсної комісії від 22.02.2022 року, засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесід та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня” відбудеться 24 лютого року о 15-00 год.  в актовому залі селищної ради.