Відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”

Дата: 22.02.2022 16:32

22 лютого 2022 року відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.

На засіданні члени комісії розглядали документи претендентів щодо відповідності встановленим вимогам та їх допуск до участі в конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.

На розгляд комісії у встановлений термін подав документи один претендент Рубанський Володимир Іванович.

За результатами розгляду конкурсною комісією документів претендента,  до участі в конкурсі допущено Рубанського Володимира Івановича.

Засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсної пропозиції учасника конкурсу Рубанського В.І., проведення з ним співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня” відбудеться 24 лютого 2022 року о 15-00 год.  в актовій залі селищної ради.

Начальник відділу кадрової роботи селищної ради

Дерун Г.О.