Відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 22.02.2022 15:18

22 лютого цього року в залі засідань селищної ради  відбулося засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар селищної ради Сергій Ладан,  секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

У ході засідання:

- відбулось публічне представлення інформації про виконання бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади за 2021 рік та схвалено проект рішення селищної ради з цього питання;

-заслухано звіт директора комунального підприємства "Мурованокуриловецька редакція ефірного радіомовлення"       Добровольської В.В. про роботу за 2021 рік;

-затверджено план основних заходів цивільного захисту ланки Мурованокуриловецької селищної територіальної громади Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2022 рік:

- затверджено заходи щодо проведення робіт з благоустрою та Дня довкілля на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

Також на засіданні виконкому було піднято та розглянуто ряд інших питань з різних сфер життєдіяльності громади, з яких прийнято відповідні рішення, які  оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.

На завершення селищний голова Галина Цибульська повідомила, що на базі Мурованокуриловецької селищної територіальної громади створено батальон територіальної оборони. Також наголосила на тому, що ситуація, пов’язана з діями Російської Федерації на сході України є контрольованою та закликала всіх жителів територіальної громади зберігати спокій.

Олена Жучковська,

головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв'язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради