Відбулась 20-та (позачергова) сесія селищної ради 8 скликання

Дата: 09.02.2022 16:24

З ініціативи Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської  9 лютого 2022 року відбулась 20-та позачергова сесія селищної ради восьмого скликання

На сесійному засіданні був присутній 21 депутат  з 26 обраних. В роботі сесії взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Андрій Гижко, керівники  комунальних установ та організацій, працівники апарату селищної ради та представники засобів масової інформації.

Депутати розглянули наступні питання:

1. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації.
  2. Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників закладів охорони здоров’я жителів Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2030 роки.
  3. Про внесення змін до рішення 12 сесії селищної ради 8 скликання від 30 липня 2021 року №418 “Про створення служби у справах дітей Мурованокуриловецької селищної ради”.
  4. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 28 грудня 2020 року №10 “Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Мурованокуриловецької селищної ради” (зі змінами)”.
  5. Про затвердження Статуту комунального підприємства  “Надія Вода”  в новій редакції.
  6.  Про передачу майна Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в оперативне  управління комунальному підприємству “Надія Вода”.
  7. Про Програму надання фінансової підтримки КП Надія Вода на 2022-2025 роки.
  8. Про прийняття у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади кисневих концентраторів АЕ-8-W SHENYANG AERTI TECH CO. LTD.
  9. Про внесення змін до рішення 19 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року №1954 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022 рік”.
  10. Про надання дозволу відділу освіти селищної ради на виготовлення проектно-кошторисної документації.
  11. Про внесення змін до граничної штатної  чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецька мистецька школа”.
  12. Про внесення змін до граничної штатної чисельності комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля”.
  13. Про продовження розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення сонячної електростанції за рахунок земель запасу за межами населеного пункту с. Вищеольчедаїв.

В "Різному" виступив депутат селищної ради Юрій Лебедюк піднімав питання щодо фінансово-господарської діяльності КНП "Мурованокуриловецька районна лікарня", недопущення закриття гінекологічного відділення підприємства.

Т.в.о. директора КНП "Мурованокуриловецька районна лікарня" Анатолій Шевцов проінформував про стан справ в підприємстві та перспективи його розвитку.

З текстом рішень можна ознайомитись на цьому сайті в розділі Рішення селищної ради 8 скликання. 20 (позачергова) сесія”.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу з питань організаційної роботи

та зв'язків із засобами масової інформації

апарату селищної ради