МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”

Дата: 04.02.2022 15:31
Кількість переглядів: 373

ОГОЛОШЕННЯ 

 

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня» оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.

 

Правові підстави проведення конкурсу:

Закон України «Основи законодавства України про охорону здоровя» , постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради , затверджений рішенням 6 сесії селищної ради 8 скликання від 26.03.2021 № 188, розпорядження селищного голови  від 18.01.2022         8-ОС «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня»».

Найменування підприємства: 

  • повне: комунальне некомерційне підприємство «Муровано-куриловецька центральна районна лікарня»;

  • скорочене: КНП «Мурованокуриловецька ЦРЛ».

Юридичне та фактичне місце знаходження:

23400, Україна, Вінницька область, смт. Муровані Курилівці,                  вулиця Жовтнева, 87.

Комунальне некомерційне підприємство «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня»  є закладом охорони здоровя – комунальним неприбутковим підприємством, що надає послуги вторинної медичної допомоги будь-яким особам у порядку та на умовах, встановлених чинним законодавством України та діє на підставі Статуту, який передбачає основні напрямки діяльності підприємства:

 

Статут комунального некомерційного підприємство «Муровано-куриловецька центральна районна лікарня».

 

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності комунального некомерційного підприємства «Мурованокуриловецька центральна районна лікарня» на 2022 рік складають  17,0 млн. грн.

 

Вимоги до претендента:

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань “Управління та адміністрування” або “Публічне управління та адміністрування”, або «Охорона здоров’я», або “Право”, або “Соціальні та поведінкові науки”, або “Гуманітарні науки”. У разі освіти у галузі знань «Охорона здоров’я», «Право», «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки» наявність вищої освіти (магістерський рівень) у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування».

Стаж роботи на керівних посадах – 5 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров'я.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8)  довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

 

Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

  • план реформування закладу протягом одного року;

  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;

  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;

  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

 

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

Зверніть увагу! Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному конверті.

 

Умови оплати праці директора комунального некомерційного підприємства Мурованокуриловецька центральна районна лікарня:

 

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з керівником комунального закладу охорони здоровя та не можуть бути меншими, ніж передбачено чинним законодавством  

Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №792 Про затвердження Порядку укладання контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоровя та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоровя.

 

Термін подання документів для участі в конкурсі: з   07 лютого 2022 року  до 21 лютого 2022 року  до 17 год. 00хв.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 23400,                            смт Муровані Курилівці, вул. Соборна, 45, кабінет  відділу кадрової роботи селищної ради.

 

Номер телефону та адрес електронної пошти для довідок:                         тел. (04356) 2-14-63, e-mail: mksr2@ukr.net

 

Дата проведення конкурсу:

 

22 лютого 2022 року о 15 год.00хв.  засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів;

 

24 лютого 2022 року о 14 год.00хв.  засідання конкурсної комісії із заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам – переможця конкурсу.

 

Місце проведення конкурсу: 23400, смт. Муровані Курилівці,                    вул. Соборна, 74, актовий зал селищної ради.

 

 ДОДАТОК 1: Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

 

ДОДАТОК 2: Згода на обробку персональних даних;

 

ДОДАТОК 3: Попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

 

ДОДАТОК 4: Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних