Запрошуємо на контрактну службу!

Дата: 27.01.2022 11:14

Першим відділом (смт. Муровані Курилівці) Могилів - Подільського РТЦК та СП проводиться відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади офіцерського, сержантського та солдатського складу до батальйону ТРО.

Батальйон ТРО буде базуватися в с. Перекоринці Могилів- Подільського району Вінницької області.

Звертаємо увагу, що проходження військової служби за контрактом у підрозділах територіальної оборони (ТрО) забезпечує право на:

• стабільне грошове забезпечення (від 11000 до 16500 тис.грн);

• додаткові грошові виплати та винагороди (матеріальна допомога на оздоровлення, для вирішення соціальних питань, підйомна допомога тощо);

• можливість професійного та кар'єрного росту;

• якісне безкоштовне медичне обслуговування;

• щорічну відпустку від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років та виплати при вибутті у відпустку, окрім щомісячного грошового забезпечення, матеріальної допомоги на оздоровлення;

• додаткові відпустки ( згідно із законодавством);

• збереження робочого місця та середньомісячного заробітку за цивільним місцем роботи;

• інші соціальні гарантії встановлені законодавством для військовослужбовців Збройних Сил України;

- проходження військової служби на території свого району.

За більш детальнішою інформацією звертайтеся за адресою смт. Муровані Курилівці вул. Соборна, 115 тел. (04356) 2-10-10.

Наразі Вінничині вкрай необхідні свідомі громадяни нашого краю, які готові стати на сторожі миру і спокою рідної домівки та Батьківщини!