Триває набір на військову службу за контрактом!

Дата: 28.01.2022 10:54

Не зволікайте! Приходьте! Телефонуйте!
Першим відділом (смт. Муровані Курилівці) Могилів- Подільського РТЦК та СП триває набір на військову службу за контрактом!!!!!!!!
Можливість захищати Батьківщину на професійному рівні – це військова служба за контрактом у ЗСУ…
Військовослужбовцям Збройних Сил держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, вільний вибір місця та умов служби по всій території України, можливість кар’єрного росту, одноразову матеріальну допомогу впродовж року, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку, служба зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби, безкоштовне медичне обслуговування та інше.
Усім бажаючим захищати Батьківщину, необхідно звернутися за адресою: смт.Муровані Курилівці, вул. Соборна,115. тел. 2-10-10