29 січня - День пам'яті Героїв Крут

Дата: 28.01.2022 10:55

Крути, 29 січня 1918 року... Символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії. Саме цього дня в 1918 році поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі.

До цієї дати селищна бібліотека  підготувала  тематичну  виставку «Пам’ятай про Крути!», мета якої розкрити причини трагедії під Крутами, виховувати інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни, до борців за незалежність України.

Цей День назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь.

Тетяна Тарановська, директор КЗ

"Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека"