Розпорядження селищного голови про скликання 28 січня 2022 року 20 сесії селищної ради 8 скликання

Дата: 19.01.2022 13:37

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

18 січня  2022 року                                                                              № 7-ОД

Про cкликання двадцятої сесії

селищної ради 8 скликання

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті  46 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 12 Регламенту селищної ради 8 скликання:

1. Скликати двадцяту сесію селищної ради 8 скликання 28 січня  2022 року о 10 годині в залі засідань селищної ради з порядком денним:

1.1. Звіт старост Бахтинського, Вербовецького, Вищеольчедаївського, Галайковецького, Дерешівського, Долинянського старостинських округів Кравчука А.І., Мількевич В.Й., Квятковської Т.В., Біжко Н.Ф., Семенюка В.П.,  Городинського В.С. про свою роботу за 2021 рік.

1.2. Про внесення змін до рішення 19 сесії селищної ради 8 скликання від 23 грудня 2021 року №1954 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022 рік”.

1.3. Питання регулювання комунальної власності.

1.4. Земельні питання.

1.5. Інші питання.

1.6. Різне.

1. Провести  засідання сесії з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та використанням відповідних засобів індивідуального захисту.
  2. На сесію запросити старост старостинських округів, керівників окремих організацій і установ (за списком), керівника Могилів-Подільської окружної прокуратури та керівників місцевих засобів масової інформації.
  3. Забезпечити пряму трансляцію пленарного засідання  20 сесії селищної ради 8 скликання на офіційному вебсайті селищної ради за посиланням https://murkur-gromada.gov.ua/videotranslyaciya-16-13-55-27-01-2021.

Селищний голова                                                                 Галина ЦИБУЛЬСЬКА