Селищною публічною бібліотекою проведено майстер-клас "Декорування посуду для освячення води на Водохреще"

Дата: 18.01.2022 10:06

16 січня Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека взяла участь у культурно-мистецьких вихідних «Різдвяне диво». В ході якого бажаючі мали можливість долучитися до майстер-класу з декорування посудини для свяченої води, яка є незамінним атрибутом одного з найголовніших християнських свят – Водохреща.

Вироби ручної роботи є більш оригінальними та неповторними, адже природні матеріали зможуть надати особливу атмосферу, а процес виготовлення власноручно, принесе задоволення.

Працівники селищної бібліотеки створили для всіх відвідувачів гарний настрій та святкову атмосферу.

Тетяна Тарановська, директор КЗ "Мурованокуриловецька СПБ"