Мурованокуриловеччина колядувала, щедрувала, народження Христа прославляла

Дата: 17.01.2022 13:40

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового, вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. З метою збереження, відродження та популяризації славних українських традицій 16 грудня в  КЗ «Центр  культури і дозвілля»  відбувся етно-фестиваль  «Коляда-fest», на якому  милозвучним різдвяним передзвоном, щиросердечними віншуваннями лунали віковічні традиційні колядки та щедрівки, які є найціннішим скарбом нашої духовної культури.

В програмі фестивалю взяли участь аматорські колективи закладів

культури  нашої громади, учні дитячої мистецької школи, учні Мурованокуриловецької школи-ліцей та вихованці Будинку дитячо-юнацької творчості.

Щирі вітання та побажання усім присутнім лунали від селищного голови Галини Цибульської, начальника відділу культури селищної ради Валентини Веклюк та помічника Народного депутата України Лариси Білозір - Світлани Кубляк.

Щедрою гостиною стали світлиці старостинських округів нашої громади, де всіх пригощали кутею, пампушками та українськими смаколиками.

Аліна Гордєєва,

заступник начальника відділу культури