«Пакунок малюка» в 2022 році

Дата: 12.01.2022 10:54

Урядом спрощено процедуру отримання «пакунка малюка». 29.12.2021 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.12.2021 року № 1390 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка розроблена з метою удосконалення механізмів надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та виплати грошової компенсації її вартості.

Тепер батькам новонароджених дітей не потрібно подавати довідки про неотримання «пакунка малюка» у закладі охорони здоров’я в паперовій формі.

Також уточнено механізм звернення за отриманням грошової компенсації через «єМалятко» шляхом подання заяви в електронній формі.

Надано право на отримання «пакунка малюка» у разі народження дитини на тимчасово окупованій території України.

Крім того, удосконалено механізм здійснення контролю за цільовим використанням коштів грошової компенсації, уточнено механізм контролю за поверненням «пакунків малюка» у разі встановлення їх неповної комплектації або пошкодження.

Могилів-Подільської райдержадміністрації