Медиків Могилів-Подільського району відзначено медалями ПЦУ “За жертовність і любов до України”

Дата: 11.01.2022 15:54

Сьогодні у Могилів-Подільському районі з почесною місією перебував керуючий Вінницько-Тульчинською єпархією архієпископ Високопреосвященний Михаїл та депутат Вінницької міської ради, лікар-волонтер Олена Верлан-Кульшенко, які з благословення Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України, вручили церковні нагороди медпрацівникам опорних лікарень Могилів-Подільського району по лікуванню COVID-19.
Перед нагородженням, під час круглого столу, голова районної державної адміністрації Юрій Яцук, заступники голови райдержадміністрації Ганна Сінчак та Світлана Антонюк, голова районної ради Іван Телеватюк, керуючий справами Могилів-Подільської міської ради Володимир Вербовий, архієпископ Михаїл та лікар-волонтер Олена Верлан-Кульшенко обговорили питання співпраці церкви та держави, а також низку інших питань.
В урочистій атмосфері медаль «За жертовність і любов до України» та пам’ятні подарунки отримали 15 медпрацівників району.
Цього ж дня, за дорученням Першого заступника голови обласної державної адміністрації Наталії Заболотної, голова районної державної адміністрації Юрій Яцук та голова районної ради Іван Телеватюк подяками райдержадміністрації та районної ради за значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі, сумлінну працю у час боротьби з пандемією коронавірусної хвороби, високий рівень організації заходів при проведенні вакцинації від COVID-19 нагородили:
- комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Бабчинецької сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області, головний лікар –Тулубіцька Мирослава Євгенівна (голова громади – Н. Зварич);
- комунальне некомерційне підприємство "Медичний Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області, головний лікар - Цибульчак Євдокія Артемівна (голова громади – А. Єфремов);
- комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги" Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області, головний лікар - Череватова Наталя Павлівна (голова громади – Г. Глухманюк);
- комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області",  головний лікар - Сидоренко Лариса Генріхівна, медичних працівників - лікаря загальної практики сімейної медицини Михайловську Лілію Анатоліївну та сестру медичну загальної практики сімейної медицини  Григораш Світлану Анатоліївну  (голова громади – Г. Цибульська);
- комунальне некомерційне підприємство "Чернівецький Центр первинної медико-санітарної допомоги Чернівецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області",  головний лікар- Зінич Катерина Іванівна (голова громади – О.Бень);
- комунальне підприємство «Ямпільський медичний Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ямпільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області,  директор - Плахотна Галина Пилипівна (голова громади – С. Гаджук);
- комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування» Могилів-Подільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області, директор - Чепелюк Василь Іванович (голова громади – Г. Глухманюк);
- комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська територіальна лікарня" Ямпільської міської ради Могилів-Подільського району Вінницької області, директор - Шеремет Олег Іванович (голова громади – С. Гаджук).
«Я зустрічав багато людей, яких я можу назвати своїми героями. Але група людей, якій я сьогодні висловив подяку перевершила будь-які сподівання. Дякую усім лікарям і медсестрам за тяжку працю заради порятунку людей від COVID-19. принагідно вітаю усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Миру усім нам, здоров’я та усіх земних благ» - зазначив у своєму вітальному слові голова районної державної адміністрації Юрій Яцук.
Святковий настрій усім присутнім дарував ансамбль «Дивограй» Мурованокуриловецької територіальної громади.

Фото без опису  Фото без опису