Мурованокуриловецький відділ державної реєстрації актів цивільного стану повідомляє

Дата: 10.01.2022 15:26

Пролетів та залишився в історії ще один рік, тож підбиваємо підсумки 2021 року. Мурованокуриловецьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану у Могилів-Подільському районі Вінницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Хмельницький) зареєстровано:

97 актових записів про народження (в т.ч. по ст.135 СКУ - 13, по ст.126 СКУ- 10. Хлопчиків народилось - 59, дівчаток – 38;

про смерть складено 437 актових записів (аналіз статистичних даних показує, що найбільша вікова смертність: чоловічої статті — 71-83 р., жіночої — 81-84 р.);

про шлюб - 59 актових записів ( вікова категорія наречених: хлопці — 23-30р., дівчата — 18-22р. );

зареєстровано 11 актових записів про розірвання шлюбу (за спільною згодою подружжя);

проставлено 63 відмітки про розірвання шлюбу в актові записи про шлюб за рішенням суду. (вікова категорія розірвання: жінки та чоловіки — 33-45 р.);

складено у Відділі  5 актових записів про зміну імені;

розглянуто 86 справ про внесення змін до актових записів цивільного стану;

Найпопулярніші імена, якими батьки назвали новонароджених дітей у 2021 році: дівчаток - Софія, Вероніка, Мілана; хлопчиків – Артем, Максим, Матвій; рідковживані імена: дівчатка – Аделіна; хлопчики – Карім, Тамерлан;

протягом 2021 року звернулось  323 громадян із заявами про отримання повторних свідоцтв;

у Відділі сформовано 785 Витягів про державну реєстрацію актів цивільного стану;

у 2021 році проставлено 18 апостилів на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України, з метою їх подальшого використання за кордоном, зокрема для таких країн як Португалія, Італія, Нідерланди, Республіка Білорусь, Франція, Німеччина.

у 2021 році 307 громадян скористалися послугою Веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»;

надано відповіді та опрацьовано 1203 запитів та доручень від державних органів, підприємств, установ, організацій з питань діяльності Відділу.

опрацьовано 24 клопотання про надання правової допомоги, направлених до компетентних органів іноземних держав.

у 2021 р. скористалися послугою «єМалятко» 83 сім‘ї.

Шановні жителі Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, бажаю вам мирного неба та міцного здоров’я, нехай все складається і вдається якнайкраще, кожен наступний день залишає негаразди та сумніви в минулому та приносить у життя цікаве, нове і омріяне !

Світлана Мізірійчук,

начальник Мурованокуриловецького відділу державної реєстрації

актів цивільного стану у Могилів-Подільському районі Вінницької області

Центрально-Західного міжрегіонального управління