Вітання селищного голови Галини Цибульської з католицьким Різдвом Христовим

Дата: 24.12.2021 13:32

Шановні земляки - віряни римо-католицького обряду!

Прийміть найщиріші вітання з величними святом - Різдвом Христовим, яке сприймається кожним із нас, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя нашого краю та всієї України.

У це світле свято хочеться побажати усім миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, міцного здоров'я та всіх благ! Нехай чарівні миттєвості Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань. Хай у ці святкові дні Різдвяна зоря благословляє наші помисли і справи, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

З повагою,

селищний голова                                                                            Галина Цибульська