На Вінниччині до новорічних та Різдвяних свят отримають подарунки більше трьох тисяч дітей пільгових категорій

Дата: 23.12.2021 14:17

Сьогодні, 23 грудня  2021 року, напередодні Новорічних та Різдвяних свят, Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов  разом із народним депутатом України Іриною Борзовою передали  для усіх районів та міст обласного значення солодкі подарунки дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Отримали подарунки та доставлять їх дітям районів та міст області представники районних державних адміністрацій та міст обласного значення.

Загалом  гостинці отримають 3150 дітей зі всієї області.

«Бажаю  дітям, щоб збувалися всі їхні мрії та сподівання! З прийдешніми святами!» - із вітаннями для юних жителів Вінниччини звернувся Сергій Борзов.  До привітань приєдналася Ірина Борзова побажавши міцного здоров`я, успіху та наснаги у Новому 2022 році.

Нагадаємо, що подарунки отримають: діти-сироти,  діти позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю,  діти які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти із малозабезпечених і багатодітних сімей, діти загиблих героїв Небесної сотні, діти вимушено переміщених осіб із Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, діти які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, діти батьки яких загинули, постраждали в АТО, ООС чи беруть безпосередню участь в операції Об’єднаних сил.