Розпорядження селищного голови про cкликання 15 грудня 2021 року вісімнадцятої (позачергової) сесії селищної ради 8 скликання

Дата: 13.12.2021 12:21

МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 грудня 2021 року                                                                              №173-ОД

Про cкликання вісімнадцятої

(позачергової) сесії селищної

ради 8 скликання

Відповідно до пунктів 8, 20 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті  46 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 12 Регламенту селищної ради 8 скликання:

1. Скликати вісімнадцяту (позачергову) сесію селищної ради 8 скликання 15 грудня 2021 року о 10 годині в залі засідань селищної ради з порядком денним:

1.1. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 28 грудня 2020 року №26 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2021 рік (зі змінами)”.

1.2. Земельні питання.

1.3. Інші питання.

1.4. Різне.

1. Провести  засідання сесії з дотриманням встановлених правил і норм щодо карантину та використанням відповідних засобів індивідуального захисту.
  2. На сесію запросити керівників окремих організацій і установ (за списком), керівників місцевих засобів масової інформації.
  3. Забезпечити пряму трансляцію пленарного засідання  19 сесії селищної ради 8 скликання на офіційному вебсайті селищної ради за посиланням https://murkur-gromada.gov.ua/videotranslyaciya-16-13-55-27-01-2021.

Селищний голова                                                                               Г.Цибульська