10 грудня - Міжнародний день прав людини

Дата: 10.12.2021 10:36

До Всесвітнього дня захисту прав людини, що відзначається 10 грудня, Мурованокуриловецька селищна бібліотека  підготувала тематичну виставку «Права людини - твої права» , на якій представлені книги з історії права та прав людини.

Запровадження єдиної міжнародної системи захисту прав людини стало одним із найважливіших завдань створеної після завершення Другої світової війни Організації Об’єднаних Націй. Створена Декларація визнається універсальним і ефективним механізмом та інструментом захисту прав людини в світовому масштабі. На сьогодні Декларація перекладена на 360 мов, а на її базі розроблено понад 80 міжнародних договорів.

За оцінкою експертів, положення Конституції України повною мірою відповідають Загальній Декларації прав людини.

Права людини обов’язково потрібно знати  молодому поколінню, про це наголошує представлена виставка. Запрошуємо всіх до її перегляду.

Директор КЗ «Мурованокуриловецька

селищна публічна бібліотека»  Тетяна ТАРАНОВСЬКА