Конкурс на кращий соціальний проект "Будуємо країну без бар'єрів разом!"

Дата: 10.12.2021 09:20

Найкращі ініціативи та успішні кейси, реалізовані в громадах на території України, шукають у Міністерстві соціальної політики. Тут з 10 грудня до 8 лютого оголошують конкурс на кращий соціальний проект / ініціативу у межах виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

За результатами конкурсу, визначать та відзначать громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері. Крім того, створять єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформують базу партнерів та громадських діячів.

Запрошуємо до участі шляхом заповнення відповідних аплікаційних форм та до 7 лютого 2022 року надсилання їх на адресу initiate_msp@ukr.net.

Проекти приймають у таких категоріях:

• – освіта в соціальній сфері;
  • – медичне забезпечення соціальних категорій населення;
  • – ІТ сервіси для поліпшення надання соціальної послуги;
  • – культура/мистецтво для реалізації соціальних потреб громадян;
  • – правове забезпечення;
  • – соціальне (соціально відповідальне) підприємництво;
  • – державне врядування (найкраща практика органу місцевого самоврядування для забезпечення осіб з інвалідністю, постраждалих від домашнього насильства, одиноких, літніх людей послугами);
  • – реабілітація / оздоровлення;
  • – спорт;
  • – наукові розробки та дослідження, корисні моделі.