Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 14:00

Шановні військовослужбовці Мурованокуриловецької селищної територіальної гпромади!

Захисники України!

Щороку, 6 грудня, в Україні відзначають День Збройних сил. До завдань української армії входить захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності, зміцнення безпеки її громадян. Українські військові є постійними учасниками міжнародних військових операцій, зокрема й під егідою ООН. На жаль, в останні роки до міжнародних операцій додалася й внутрішня. ЗСУ стримують противника на Донбасі.

На наших військових покладена священна місія — боронити рідну землю та берегти мирне життя народу. Тому ми возвеличуємо силу української армії, її незламність, мужність та непоборність. З великою гордістю в душі прославляємо солдат, які героїчно виконують військовий обов’язок на сході України.

Впевнена, що перемога обов’язково буде за нами. Україна переможе в усіх протистояннях, бо має силу нескорених. Під захистом українських військових.

Тож щиро вітаю  військовослужбовців нашої громади із Днем Збройних сил України. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Бажаю воїнам міцного здоров’я, невичерпної енергії і незламної віри, мирного неба, благополуччя, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Селищний голова                                                                    Галина Цибульська