Розпочато пленарне засідання чергової 17– ї сесії селищної ради

Дата: 26.11.2021 15:28

26 листопада 2021 року в залі засідань селищної ради відбулося пленарне засідання  чергової 17-ї сесії селищної  ради під головуванням селищного голови Галини Цибульської. На розгляд сесії винесено 542 питань порядку денного.

На сесійному засіданні були присутні 19 депутатів з 26 обраних.

В роботі сесії взяли участь керівники окремих установ та організацій, працівники апарату та виконавчих органів селищної ради, представники засобів масової інформації.

Депутати затвердили проектно-кошторисну документацію “Нове будівництво укріплення берега річки Жван по вул. Заводська в смт Муровані Курилівці Вінницької області” та План заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року на період 2021-2023 років.

Бурхливе обговорення викликало питання звіту директора КНП “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня” Гук В.П. про роботу підприємства за 2020-2021 роки, до якого долучились не лише депутати селищної ради, а й представники медичної установи.

Не дійшовши згоди в даному питанні, депутати не прийняли відповідного рішення та оголосили перерву в роботі сесії до 30.11.2021

Прийняті рішення 17-ї сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади  для ознайомлення у строки, визначені Законом України “Про доступ до публічної інформації” в розділі Рішення селищної ради 8 скликання. 17 сесія.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради