Депутати працювали в 2-х постійних комісіях селищної ради

Дата: 24.11.2021 12:06

24 листопада 2021 року відбулось спільне засідання 2-х постійних комісій селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту та з питань освіти, культури, спорту, духовного відрядження, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, які розглянули наступні питання:

1. Про затвердження проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт покрівлі комунального закладу “Мурованокуриловецька мистецька школа”.
  2. Про призначення Кушніра С.М. на посаду директора комунального закладу “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради”.
  3. Про звіт директора КНП “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня” Гук В.П. про роботу підприємства за 2020-2021 роки.
  4. Про надання  фінансової  автономії установам та  закладам освіти Мурованокуриловецької  селищної ради.
  5. Про утворення комунальної установи “Централізована бухгалтерія з обслуговування установ та закладів освіти Мурованокуриловецької селищної ради”.
  6. Про затвердження Положення про відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради в новій редакції.
  7. Різне.

За наслідками обговорення питання про надання  фінансової  автономії установам та  закладам освіти Мурованокуриловецької  селищної ради, про утворення комунальної установи “Централізована бухгалтерія з обслуговування установ та закладів освіти Мурованокуриловецької селищної ради” та про затвердження Положення про відділ освіти Мурованокуриловецької селищної ради в новій редакції не знайшли підтримки в депутатів, тому їх повернуто на доопрацювання відділу освіти селищної ради.

В Різному депутати розглянули колективне звернення жителів Галайковецького старостинського округу щодо необхідності проведення ремонту дороги в с. Галайківці.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу з питань організаційної роботи

та зв'язків із засобами масової інформації

селищної ради