Вінниччина залишається у «червоному» рівні епіднебезпеки, - Сергій Борзов

Дата: 23.11.2021 09:40

Про поточну епідситуацію в області 22 листопада поінформував Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов під час щоденного брифінгу.

«Вінниччина залишається у «червоному» рівні епіднебезпеки, але уже ситуація покращилась. Менше інфікованих, зате більше вакцинованих. 4, 5 тисяч - стільки вінничан зробили щеплення у четвер. Це рекордна цифра для області. І сьогодні у центрах вакцинації є черги - люди йдуть вакцинуватися. А значить буде імунітет. За тиждень вакциновано 74 725 жителів області», - зауважив Голова ОДА.

За його словами, на Вінниччині працюють 29 центрів масової вакцинації, також роблять щеплення і приватні медичні заклади.

«У «червоній зоні» ми не обновили свій рекорд за кількістю інфікованих, який був 11 листопада – 1000 нових випадків. За минулу добу таких 384. На жаль, життя дев’ятнадцяти вінничанин медикам не вдалось врятувати… Пам’ятайте про карантинні правила», - підкреслив очільник області.

За останніми дослідженнями вчених, носіння масок знижує потенційну кількість захворювань на 53%, а дотримання соціальної дистанції – на 25%.

«Тому правильно носіть маски, тримайте дистанцію і мийте руки.  І все це треба поєднати із вакцинацією. Вакцина є! Бережіть себе!Ми так швидше вийдемо з «червоної зони», - зазначив Сергій Борзов.