Депутати працювали в постійних комісіях селищної ради

Дата: 17.11.2021 14:49

В Мурованокуриловецькій селищній раді триває підготовка до пленарного засідання 17-ї сесії селищної ради. Основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій.

17 листопада 2021 року депутати селищної  ради працювали у 3-х постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд 17-ї сесії селищної ради. Участь у роботі постійних комісій селищної ради взяли   керівники ряду організацій та установ селищної ради, працівники апарату селищної ради.

На спільному засіданні 2-х постійних комісій, а саме: з питань освіти, культури, спорту, духовного відродження, молодіжної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту та з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту розглянуто сім питань.

Серед основних питань, що обговорили члени комісії, значна увага була приділена питанням:

- Про план заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року на період 2021-25023 років;

-  Про звернення депутатів Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання щодо фінансування заробітних плат медичних працівників;.

-    Про затвердження граничної штатної  чисельності та графіку роботи комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр Мурованокуриловецької селищної ради Вінницької області;

-      Про розгляд клопотання відділу освіти Мурованокуриловецької селищної ради.

Комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою розглянула понад 500 земельних питань.

У ході  роботи депутати також розглянули й інші  важливі питання та прийняли відповідні  проекти рішень, з якими можна ознайомитись на сайті селищної ради в розділі "Проекти рішень селищної ради 8 скликання. 16 листопада 2021 року".

Оксана Марецька, головний спеціаліст відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради