Вакцинуйтесь, бережіть себе і усіх, хто навколо вас. Тільки так ми зможемо повернутися до звичного життя, - Сергій Борзов

Дата: 16.11.2021 09:44

15 листопада, під час брифінгу щодо епідситуації в області Голова ОДА Сергій Борзов повідомив, що  минулого тижня Вінниччина встановила антирекорд захворюваності на ковід – тоді за добу було виявлено 1000 нових випадків.

«За вчора – 608 інфікованих в області. Кілька тижнів вінницькі лікарні приймають важких хворих. Щодня вони виходять до сімей пацієнтів, щоб повідомити про смерть. Все частіше – це молоді люди. Починаючи від 20 років... Вмирають сорокарічні без жодних супутніх патологій. Є інша статистика – госпіталізують невакцинованих. Таких в лікарнях 90-97%. Все більше «швидкі» везуть хворих, які потребують штучної вентиляції легень, людей у важкому стані», - зауважив очільник області.
Як зазначив Сергій Борзов, на жаль, молоді люди не звертаються вчасно до лікаря або ж намагаються лікуватися вдома.

Він також акцентував увагу на тому, що наразі щеплення – це єдиний надійний спосіб вберегтися від коронавірусу.

«Про що просять лікарі і прошу вас я, шановні вінничани. Вакцинуйтесь. І потрібно дві дози щеплення, аби розвинувся імунітет до вірусу. Звертаюсь і до сімейних лікарів: нагадуйте своїм пацієнтам про дату повторної щеплення. Україна переживає третю хвилю. Вінниччина теж наближена до червоної зони. А це значить – суворі карантинні обмеження. Вакцинуйтесь, бережіть себе і усіх, хто навколо вас. Тільки так ми зможемо повернутися до звичного життя»,  - підкреслив Сергій Борзов.