Безпечна дорога додому - основна тема Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху

Дата: 15.11.2021 13:22

15-21 листопада 2021 року в Україні відбудеться ІІ етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху. Тижні БДР в Україні проходять двічі на рік і є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму в країні. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та ЗМІ  для напрацювання спільних рішень та вирішення цієї проблеми.

ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України є координатором проведення  Тижнів безпеки дорожнього руху в Україні.

Серед запланованого на 15-21 листопада:

- прес-конференція в ІА "Укрінформ" за участю представників профільних міністерств та відомств;

- круглий стіл в Міністерстві освіти і науки з питань безпеки дітей та молоді на дорогах за участю зацікавлених сторін;

- вебінар для керівників автотранспортних підприємств з питань дотримання безпеки корпоративного парку;

- щорічний єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху у загальноосвітніх навчальних закладах;

- підведення підсумків щорічного всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»;

- щорічна всеукраїнська благодійна акція зі здачі крові для постраждалих в ДТП «Здай кров – врятуй життя»;

- поминальні молебні з нагоди Всесвітнього дня пам’яті жертв ДТП.

Загальний План заходів Тижня безпеки дорожнього руху 15-21 листопада 2021 року

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції, більшість заходів відбудеться у дистанційному форматі.