Встановлено нову автобусну зупинку для мешканців села Житники

Дата: 12.11.2021 11:07

Очікувати автобус, потерпаючи від сильного вітру, дощу чи снігу, або стоячи під палючим сонцем, дійсно не комфортно. Саме тому 11 листопада цього року  за кошти ТОВ Агрофірма Рубанський   придбано і встановлено павільйон автобусної зупинки у с. Житники (Дерешівський старостинський округ), який дозволить зручно, безпечно і комфортно очікувати школярам  на шкільний автобус.

Такий невеличкий, але необхідний благоустрій забезпечить комфортні умови мешканцям  громади для очікування  транспорту. Адже головне – це зручність, затишок та безпека для жителів Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська та староста Дерешівського старостинського округу Віктор Семенюк висловлюють щиру вдячність керівнику ТОВ Агрофірма Рубанський Андрію Зваричу за тісну співпрацю та вирішення актуальних проблем територіальної громади!

Оксана Марецька, головний спеціаліст відділу організаційної

роботи та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради